آغاز ساخت نخستین سریال فریبرز عرب نیا با نام «‌رنگ شک» + خلاصه داستان

اولین سریال «فریبرز عرب‌نیا» با اضافه شدن بازیگران جدیدی نظیر آرش مجیدی، عمار تفتی و شهرام عبدلی، ۲۰ مهرماه در خانه مخروبه‌ای اطراف تهران کلید می‌خورد.

پیش از این برخی عوامل سریال رنگ شک به کارگردانی فریبرز عرب‌نیا انتخاب شده بودند و به تازگی آرش مجیدی، عمار تفتی و شهرام عبدلی نیز به جمع بازیگران اضافه شدند.

بنا بر این گزارش، آرش مجیدی در این سریال نقش مقابل عرب‌نیا را ایفا می‌کند.

«رنگ شک» به تهیه‌کنندگی بهروز خوش رزم قرار است ۲۰ مهرماه در لوکیشن خانه‌ای مخروبه در حوالی تهران کلید می‌خورد.

منزل پدر رویا، ستاد مبارزه با مواد مخدر، حفاظت، اطلاعات نیروی انتظامی و متروی تهران از جمله لوکیشن‌های این کار است. تصویربرداری در تهران انجام می‌شود و امکان این وجود دارد که برای ضبط برخی از صحنه‌ها گروه به منطقه لواسانات بروند.

این سریال با حضور بازیگرانی نظیر فریبر عرب‌نیا، آرش مجیدی، شهرزاد کمال‌زاده، صالح میرزاآقایی، معصومه آقاجانی، حمیدرضا هدایتی، امیر مولوی، رضا نوری، پیام لاریان، طوفان مهردادیان و محمدرضا شیرخانلو و با حضور شاهرخ فروتنیان عمار تفتی و شهرام عبدلی ساخته می‌شود.  

فیلمنامه این اثر را فریبرز عرب نیا نوشته و داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می‌کند که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند بسیار مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.

«رنگ شک» در ۵ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در مرکز سیمافیلم تولید می‌شود.

/ 0 نظر / 46 بازدید