برترین پدرهای سینمایی ایران

حامد بهداد خیلی خوب می تواند از عهده نقش یک پدر بی خیال بربیاید.
او در فیلم سعادت آباد توانست این کار را انجام دهد. اگر چه در هیچ صحنه ای از این فیلم پدر و فرزند با هم رویارو نشدند اما بی خیالی او به همسر،فرزندان متولد شده و متولد نشده اش و توجه بیش از اندازه به کارش می تواند او را مستحق لقب بی خیال ترین پدر سینما کند.

زحمت کش ترین:

ما به شخصه پدری مظلوم تر و زحمت کش تر از مهدی هاشمی در فیلم «آقا یوسف» علی رفیعی سراغ نداریم. شما اگر سراغ داشتید به ما بگویید . او با وجود سن بالا و برای تامین مخارج زندگی دخترش دور از چشم او کارگر خانه ای می شود و در پایان هم که معلوم می شود دخترش با همان خانه سرو سری دارد آدم می خواهد برای این مرد بمیرد. شخصیت دوست داشتنی مهدی هاشمی هم در این میان مزید بر علت شده و همه عوامل دست به دست هم می دهند تا ما تصمیم بگیریم عنوان ارزشمند پدر زحمتکش را به او بدهیم.

خوش تیپ ترین:

مانی حقیقی همین طوری اش خوب است حالا چه برسد به این که تصمیم بگیرد در فیلمی نقش یک آدم جنتلمن را بازی کند. او در فیلم «ورود آقایان ممنوع» رامبد جوان توانست اوج هنرنمایی خود را در تیپ به نمایش بگذارد و مجموعه رفتارها و میزان روشن فکری اش در برخورد با دخترش سبب شد ما بی تردید و چشم بسته به او بگوییم خوش تیپ ترین پدر سینمای ایران.

بی پول ترین:

پول برای همه خوب است اما برای پدرها از آن مواد ضروری است که نبودنش حسابی به همشان می ریزد. حالا شما تصور کنید بهرام رادان «بی پولی» حتی برای خرید شیر خشک بچه اش هم پول ندارد! به همین خاطر ما با صراحت کامل می گوییم بی پول تر از این پدر در سینمای ایران نداریم.

خجالتی ترین :

سیدرضا «طلا و مس» را که یادتان است. همان که خجالت می کشید حتی به زنش نگاه کند! باحیا بودن بیش از اندازه او حتی در برخورد با خانواده اش باعث شد که ما لقب خجالتی ترین پدر سینمای ایران را به او بدهیم. اگر یادتان باشد او حتی از رقصیدن دختر هفت ساله اش هم شرم داشت اگر چه بالاخره پس از کش و قوس فراوان و در پایان فیلم برای اولین بار توانست به همسرش بگوید: «دوستت دارم!»
 

/ 0 نظر / 49 بازدید