رونمایی از لوگوی جدید اسکار

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/40/9.27/107585.jpg

آکادمی اسکار لوگو جدید اسکار با طرحی از یک مثلث زرد رنگ رونمایی شد که مجسمه اسکار در میانه آن ایستاده است.

دو سال پیش مجموعه اسکار رایزنی هایی را برای طراحی یک نشان و طرح برای اسکار 2013 در نظر گرفتند که برآیند آن طرحی از نخستین حرف از الفبای انگلیسی" A " است که از برگرفته از آکامی(Academy) است. این لوگو نشان دهنده خلاقیت مجموعه و سازمان اسکار دارد.

به گفته کریستینا کونلیاس رییس بازاریابی آکادمی طرح های مختلفی به این سازمان در طول این دو سال ارائه شد که تمام آنها نشان دهنده خلاقیت، استعداد و وجه هنری طراحان آن داشت اما با توجه به اینکه صاحب نظران برای انتخاب نشان برای اسکار باید بخ یک نظر واحد می رسیدند در نهایت با مجموع نظرات طرح پیش رو انتخاب شد.

این طرح برای افتتاحیه موزه آکادمی اسکار برای سال 2017 پیش بینی شده که با کمک آژانس 180 لس آنجلس هویت بصری جدیدی برای اسکار خلق شد و آرم برجسته اسکار می تواند بر بالای موزه خود نمایی کند.

لوگوی جدید اسکار موضوعات مهمی را مورد توجه قرار داده و در همین تصویر اهمیت موضوعات مهمی را یادآور می شود مثلثی که برای این آکادمی انتخاب شده نشان دهنده متحد کردن سینماگران و هنر سینما در این آکادمی است و این می تواند نشانی باشد برای حمایت آکادمی اسکار از هنر و هنرمندان سینمایی می کند و در طول این سال ها بر روی آن پافشاری کرده است.

/ 0 نظر / 33 بازدید