خبر هایی تازه از فیلم جدید مارتین اسکورسیزی با نام «سکوت» + خلاصه داست

مارتین اسکورسیزی یکی دیگر از بازیگران فیلم تازه‌اش «سکوت» را انتخاب کرد. آدام درایور تازه‌ترین بازیگری است که به جمع همکاران این فیلم پیوسته است.

آدام درایور هم اکنون «درون لوین دیویس» ساخته برادران کوئن (اتین و جوئل) را آماده نمایش عمومی دارد.

«سکوت» مارتین اسکورسیزی بر اساس قصه کتاب پرخواننده سوکاسو اندو نویسنده ژاپنی ساخته می‌شود. این کتاب سال 1960 روی پیش‌خوان کتاب فروشی‌ها قرار گرفت.

فیلم‌نامه اقتباسی این درام پرتنش را جی کوکز نوشته و رسانه‌های گروهی از آن به عنوان یکی از پروژه‌های محبوب و مورد علاقه اسکورسیزی اسم می‌برند.

خط اصلی قصه فیلم در قرن هفدهم میلادی اتفاق می‌افتد و ماجراهای دو کشیش مسیحی به نام سباستیانو رودریگونز و فرانسیس گارپه را به دنبال می‌کند.

این دو کشیش مکزیکی‌تبار طی سفری به کشور ژاپن برای تبلیغ دینی،‌با یک سری مشکلات و دردسر خشونت‌آمیز و سخت روبرو می‌شوند.

آن‌ها که در عین حال به دنبال پیدا کردن اثری از استاد خود هستند، در سفر خود اتفاقات و حوادث پیش‌بینی نشده‌ای را تجربه می‌کنند.

به نوشته سایت اینترنتی شوبیز،‌قبل از این بنسیو دل‌تورو و گائل‌گارسیا برنال برای بازی در نقش دو کاراکتر اصلی قصه فیلم انتخاب شده‌اند.

اندرو گارفیلد بازیگر نقش مرد عنکبوتی در اکشن کمیک استریپی ابرقهرمانانه «مردعنکبوتی شگفت‌انگیز» هم،‌ یکی از بازیگران «سکوت» است.

کن واتانابه بازیگر مطرح یک دهه سینمای ژاپن که  در چند فیلم انگلیسی زبان هم بازی کرده در کنار دیگر بازیگر ژاپنی به نام ایسی اوگاتا از دیگر بازیگران فیلم اسکورسیزی هستند.

/ 0 نظر / 16 بازدید