اطلاعات اولیه از قسمت جدید «گودزیلا» منتشر شد

در جریان نمایشگاه کامیک-کان که در شهر سن دیگو در حال برگزاریست، دنباله‌ی فیلم  گودزیلا معرفی شد و اطلاعات اولیه نیز به بیرون درز کرد.

بر این اساس، «موترا»، «رودان» و «گیدورا» که از هیولاهای نسخه‌ی اصلی بودند، در این اثر نیز حضور خواهد داشت.

«گرت ادواردز» کارگردان قسمت قبل نیز پس از اتمام فیلمبرداری فیلم جدیدش که همان قسمت فرعی «جنگ‌های ستاره‌ای/Star Wars» است، کارش بر روی این فیلم را به عنوان کارگردان دنبال خواهد کرد.قسمت جدید «گودزیلا» قرار است در تاریخ شانزدهم دسامبر سال ۲۰۱۶ (۲۶ آذر سال ۱۳۹۵) اکران شود.

البته ادواردز به علت کار بر روی قسمت هنوز بدون نام «جنگ‌های ستاره‌ای» در لندن، از حضور در نمایشگاه باز ماند، اما او با ویدیویی که از لندن به مسئولین «لجندری پیکچرز» در سن دیگو فرستاده بود، این عنوان را معرفی کرد.

«توماس تول» رئیس لجندری پیکچرز نیز در ابتدای نمایش گودزیلا در خلال نمایشگاه کامیک-کان سازندگان این فیلم را نیز مشخص ساخت.«گودزیلا» برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ معرفی شده بود.

پس از موفقیت قسمت قبلی این فیلم که اوایل امسال اکران شد، استدیوی ژاپنی «توهو» که سازنده‌ی نسخه‌ی اصلی گودزیلا است، به لجندری پیکچرز برای استفاده از برخی شخصیت‌های کلاسیک و قدیمی این سری (مانند همان هیولاهایی که در ابتدای خبر ذکر شدند) چراغ سبز نشان داده بود.

/ 0 نظر / 53 بازدید