«اکبر عبدی» : خبر پناهنده شدنم زیر سر شریفی نیا است

مسعود سلامی، مدیر فیلمبرداری این فیلم اظهار کرد: شانس من است که بیشتر فیلم‌هایی که کار می‌کنم تک لوکیشن هستند و در این زمینه تجربه کارهای قبلی‌ام مانند «هیچ» و «بیست» خیلی به من کمک کرد. همچنین فیلم نامه ملاقلی‌پر هم خیلی خوب بود. با این حال به دلیل اینکه لوکیشن خیلی کوچک بود، سعی کردیم از لحاظ بصری به تصویرهایی برسیم که بتوانیم نگاه تازه‌ای داشته باشیم.

صابر ابر و نگار جواهریان هم از دیگر حاضران این نشست بودند، نگار جواهریان با تاکید بر اینکه بازیگرها دوست دارند در نقش‌های مختلف بازی کنند، گفت: وقتی بازیگری فیلمی را قبول می‌کند، حتما برایش جذابیت دارد، اما هر بازیگری دوست دارد در نقش متفاوت در یک فیلم‌نامه خوب بازی کند.

وی ادامه داد: من پیش از این با علی ملاقلی‌پور کار کرده‌بودم و فضای کاری‌اش را می‌شناختم و از همکاری با او لذت می‌بردم، بعد از خواندن فیلم‌نامه به این نتیجه رسیدم که خیلی بهتر از چیزی بود که فکر می‌کردم و بازی در آن برای من خیلی لذت بخش بود.

صابر ابرهم با تاکید بر اینکه فیلم‌نامه خوب آدم را ترغیب به بازی می‌کند، اظهار کرد: علاوه بر فیلم‌نامه خوب، گروه بازیگران و کسانی‌که در کل مجموعه فعالیت می‌کنند، برای من جذابیت داشتند.

وی ادامه داد: مطمئنا این فیلم ایرادهایی دارد و فکر می کنم این خاصیت هنر است که ایراد داشته باشد تا بتوانیم درباره آن صحبت کنیم . نتیجه برسیم و کار بهتری را انجام دهیم.

این بازیگر همچنین یادآور شد: آدم‌ها همه شبیه به هم هستند، همه‌شان راه می‌روند، نفس می‌کشند و حرف می‌زنند، چیزی که آن‌ها را با هم متمایز می‌کند، شیوه استفاده‌شان فرق میکند و حتما بازی در نقش‌هایی که تا به حال بازی نکرده‌ایم سخت است، اما برای من فیلم‌نامه‌ای که خودم خیلی تفاوت داشته‌باشد را دوست دارم و حتما قبول می‌کنم.

/ 0 نظر / 37 بازدید